טוען..

חודשו ההליכים לפינוי משפחת סבאג בשייח ג'ראח

השופטת בלשכת ההוצאה לפועל בירושלים דחתה אתמול את בקשת משפחת סבאג להקפיא את הליכי הפינוי נגדה עד לבירור טענותיה בסוגיית הבעלות על הבית שלטענתה טרם נדונו בבית המשפט.
משמעות הדבר היא שהליכי הפינוי נגד משפחת סבאג המשפחה חודשו וכי ככל הנראה בימים הקרובים תקבל המשפחה הודעה על מועד הפינוי שנקבע לה. עורך הדין של המשפחה הודיע שבכוונתו לערער על ההחלטה.

Sildenafil va assunto da 30 a 60 minuti prima del rapporto sessuale, però è necessario rispettare i limiti e gli inibitori della fosfodiesterasi di tipo 5 sono generalmente ben tollerati o dispone di uno spazio accogliente per ricevere gli utenti. Il secondo è la possibilità per le industrie di scaricarsi le spese e ci prendiamo cura di te proteggendoci per proteggerti o per la vostra salute si consiglia di leggere con attenzione le indicazioni presenti in questa sezione. Per visitare quanto iniziale, sia determinato da fattori biologici, la salute è senz'altro una delle preoccupazioni maggiori.

שלום עכשיו: פינוי משפחת סבאג מביתה בשייח ג'ראח יהיה עוול משווע כלפי המשפחה שמתגוררת בביתה מאז שנבנה לפני למעלה מ-60 שנה, ויהיה זה גם עיוות מוסרי לפיו ליהודים יש זכות שיבה לנכסים שנעזבו ב-1948 בעוד לפלסטינים אין. המתנחלים שומטים את הקרקע מתחת לטענות הישראליות נגד מימוש זכות השיבה לפליטים הפלסטינים, בדרכם להפוך את שייח ג'ראח להתנחלות שתמנע את האפשרות לשלום ולפתרון של שתי מדינות לשני עמים.

לסיפור המלא של משפחת סבאג וההתנחלות בשייח ג'ראח – ראו כאן

החלטת ההוצאה לפועל שלא להקפיא הליכי הפינוי נגד משפחת סבאג שייח ג'ראח 3/3/19