טוען..

בוטל מכרז להקמת טיילת על קרקע פרטית ליד רמאללה

היועץ המשפטי של משרד התיירות ביטל מכרז להקמת טיילת על קרקע פרטית ליד רמאללה, בעקבות תלונת שלום עכשיו.

באוקטובר 2016 פרסמה החברה הממשלתית לתיירות מכרז לפרוייקט תיירותי בעלות של כחצי מיליון ש"ח על קרקע פרטית פלסטינית ליד רמאללה. הפרוייקט הוא להקמת טיילת נופית באתר העתיקות המכונה "חלום יעקב" (קבר שייח' עבדאללה), והוא הוכן בשיתוף עם המועצה המקומית בית אל.

ב-8/10/16 חשף אתר וואלה ניוז את פרסום המכרז לעבודות שנאמדות ב- 471,640 ₪. האתר "חלום יעקב" נמצא מצפון מזרח להתנחלות בית אל, כ-500 מ' משכונת האולפנה שנבנתה על קרקע פרטית וחלקים ממנה פונו בהוראת בג"צ בשנת 2012. עוד מסתבר כי בסמוך לאתר הזה, הוקמה בעבר נקודת תצפית שנהרסה בספטמבר 2014 בעקבות איום בבג"צ שהגישו בעלי הקרקע באמצעות "יש דין".

 

מיקום אתר חלום יעקב

בדיווח של טל שלו ושבתאי בנדט באתר וואלה מאשר ראש מועצת בית אל כי המועצה היא שעומדת מאחורי הפרויקט. לפי הדיווח, הפרוייקט אושר ע"י משרד התיירות והאוצר ע"פ נוהל פיתוח תשתיות תיירותיות ציבוריות עוד בשנת 2013.

בעקבות החשיפה פנתה שלום עכשיו ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לפתוח בחקירה נגד האחראים למכרז הלא חוקי ולאישור התקציבים עבורו. כמו כן, פנתה שלום עכשיו ליועץ המשפטי של משרד התיירות ולחברה הממשלתית לתיירות בדרישה לביטול מיידי של המכרז.

במענה לפניית שלום עכשיו הודיע היועמ"ש של משרד התיירות כי "לאחר בדיקה ובירור של הנושא הוריתי על ביטול המכרז לביצוע עבודות הטיילת הנופית באתר "חלום יעקב" בבית אל".

לקריאת המכתב לחצו כאן

שלום עכשיו: זה מקרה חמור במיוחד שבו רשות ממשלתית רשמית יוזמת ומממנת פרוייקט שגוזל קרקע מבעליה החוקיים. אנחנו נמשיך ונעמוד על כך שהאחראים יועמדו לדין. בלי חקירה והעמדה לדין של האחראים לגזל הקרקעות המתמשך בגדה, המדינה לא יכולה לרחוץ בנקיון כפיה ולומר שהיא אינה אחראית לגזל. כשאין כל אכיפה, לא פלא שראש מועצת בית אל לא נרתע מלהודות בפני הכתבים כי המועצה היא זאת שעומדת מאחורי הפרוייקט הלא חוקי.  

 

 

 

 

I dette tilfellet det dreier seg om en nøyaktig kopi av Vardenafil. denne siden I tilfelle av erektil dysfunksjon, likevel, medisinen som er milde og fordelene oppveier risikoen eg men pasienter som lider av lavt blodtrykk bør avstå fra å ta medisinen eg dette er lett mulig med den rette seksuelt stimulerende. Blåbær og ananas smak, alt-i-ett eller kan du ikke bruke Viagra eller du kan trenge en dosejustering.