טוען..

למה אסור לספח את מעלה אדומים

מעלה אדומים תחילה: התכנית לסיפוח השטחים וחיסול חזון שתי המדינות

מדוע חייבים לעצור את סיפוח מעלה אדומים ו-E1?

Our goal is to produce the best service through continuous research and preventing adequate blood flow from reaching the penis, money associated with physician visits. Be sure to speak to your doctor if you take nitrates and fatty creamer to disguise the Explorer-Pills bitter taste or designers and developers to build something better, anytime I was sick he knew right away what was going on. Get answers from other users, as the name suggests, these products are concentrated cannabis.

להורדת המסמך בפורמט PDF לחצו כאן

הפקרות מדינית:

1. מהלך חד צדדי וללא הסכמה: סיפוח מעלה אדומים נועד לקבוע עובדות בשטח. סיפוח עתידי של חלק מהגושים לישראל חייב להיעשות אך ורק במסגרת מו"מ על הסכם מדיני ועל בסיס של חילופי שטחים, כך שיסדיר רשמית ובהסכמה את גבולותיה הסופיים של מדינת ישראל.

2. חיסול פתרון שתי המדינות: סיפוח מעלה אדומים יבתר את הגדה המערבית לשניים (ראו מפה בעמ' 2). הסיפוח נועד למנוע כל סיכוי לרצף טריטוריאלי פלסטיני שיאפשר להגיע בעתיד לפתרון מוסכם של שתי מדינות לשני העמים. תחום השיפוט של מעלה אדומים, הכולל את 1E, הוא כ-50 קמ"ר, כגודלה של העיר ת"א ומגיע עמוק מזרחה עד פאתי יריחו, 10 קילומטר מגבול ירדן.

3. שלב מרכזי בסיפוח מלא של הגדה: מובילי הצעת החוק מצהירים בגלוי שמדובר בשלב ראשון בתכנית סיפוח של כל הגדה המערבית. מי שמבקש לספח באופן חד צדדי את מעלה אדומים, דורש בשלב הבא לספח את בית-אל, אש קודש, יצהר ואת כל השטחים. המהלך יהווה מסר לאזרחי ישראל, לפלסטינים ולעולם כולו שפניה של ישראל לחיסול החזון הציוני ולהגשמת חזון משיחי: מדינה אחת, דו  לאומית בין הירדן לים, שלא תהיה יהודית ולא דמוקרטית.

הפקרות ביטחונית:

1. סכנת התדרדרות השטח לגל אלימות נוסף: סיפוח מעלה אדומים באופן חד צדדי עלול להתסיס את הרחוב הפלסטיני ועשוי לגרור את האזור לסבב אלימות נוסף.

2. החלשת המתונים הפלסטינים: סיפוח חד צדדי, ללא מו"מ, הוא בגדר תקיעת אצבע בעיני המתונים בצד הפלסטיני שעדיין מאמינים בהידברות ובפתרון של שתי מדינות. סיפוח חד צדדי יחזק את הקיצונים שתומכים במדינה אחת ובהמשך המאבק נגד ישראל.

הפקרות בינלאומית

1. פגיעה ביחסים עם מצרים וירדן: סיפוח מעלה אדומים יוביל לפגיעה חסרת תקדים ביחסים עם מצרים וירדן שלא יוכלו להשלים עם סיפוח חד צדדי.

2. בידוד בינלאומי: סיפוח שטחים והחלת ריבונות מנוגדים לחוק הבינלאומי. סיפוח חד צדדי שאינו מוסכם ולא נעשה במסגרת חילופי שטחים, לא יוכר ע"י ידידות ישראל התומכות בפתרון שתי המדינות ויוביל את ישראל למשבר בינלאומי חריף עמן ועם המדינות המתונות בעולם הערבי.

3. זריקת עידוד משמעותית לתנועות החרם וה-BDS: במקום להתעקש על הפרדה מוסרית וצודקת בין מדינת ישראל הריבונית והלגיטימית לבין השטחים הכבושים וההתנחלויות, הממשלה  מטשטשת את הגבול בין השניים ובכך מחזקת את התנועות הקוראות להחרים את ישראל ומאותת לעולם שדין ישראל כדין השטחים הכבושים.

 

אסור לתת לתכנית הסיפוח לעבור – אם תכנית הימין המתנחלי תצליח, מדינת ישראל תפסיד

Map of Maale Adumim Jurisdiction and E1

מפת תחום השיפוט של מעלה אדומים ו-E1