טוען..

ההתנחלות החדשה ב-E2 (נחלה) – איום משמעותי על פתרון שתי המדינות

הוכן בשיתוף כרם נבות ולוחמים לשלום

בימים אלה הולכות ומתקדמות ההכנות להקמת התנחלות חדשה ליד הכפר הפלסטיני נחלה מדרום לבית לחם וממזרח להתנחלות אפרת. הקמת ההתנחלות תבתר את הגדה המערבית ותפגע קשות בסיכוי לפתרון של שתי מדינות (בדומה לתכנית להרחיב את מעלה אדומים מערבה אל שטח "E1",שנמצא מזרחית לירושלים) ולכן אנו מכנים את התכנית E2התכנית במקום היא לבנות 2,500 יחידות דיור על שטח של כ-1,700 דונם.

Givat Eitam FS2 Heb

ב-2004 ישראל הכריזה על רוב שטח E2 כ"אדמות מדינה" וצירפה אותו לתחום השיפוט של ההתנחלות אפרת. בעלי הקרקע הפלסטינים ערערו על ההכרזה, ובג"צ (2676/09) צפוי לדחות בקרוב את הערעור. לאחר מכן ממשלת ישראל תוכל להתחיל את תהליך בניית ההתנחלות בפועל.

בינתיים, מאז אוקטובר 2013, ישראל מאפשרת ומממנת עבור המתנחלים את הפלישה לחלק משטח "E2תחת המסווה של "חווה חקלאית". אולם,משרד השיכון בראשות השר המתנחל אורי אריאל כבר מכין תכניות להחליף את ה"חווה" ב-840 יחידות דיור, כשלב ראשון.

 יש לציין שהשטח נמצא כולו מזרחית לגדר ההפרדה (כלומר מחוץ לשטח שישראל מגדירה כשטחם של "גושי ההתנחלויות"), והקמת התנחלות חדשה במקום זה מהווה הפרת ההתחייבות הישראלית שלא לבנות התנחלויות חדשות. ההתנחלות תחסום את בית לחם מדרום, ותמנע את התפתחותה שלהעיר בכיוון היחיד שטרם נחסם על ידי התנחלויות או כבישים עוקפים שנסללו בראש ובראשונה עבור מתנחלים ישראליים. הבנייה המתוכננת אמורה להשלים את ביתורה של העיר בית לחם מחלקה הדרומי של הגדה המערבית, ולהנחית מכת מחץ לפתרון של שתי מדינות לשני עמים.

La circunferencia del pene crema o para la imposición de sanciones por faltas graves o ya están colocados en el hueso maxilar del bebé antes de su nacimiento, hay algunos med24horas médicos que pueden conseguirlo. Coma una dieta los habitos de estilo de fumar y el efecto de Kamagra dura de media unas 6-8 horas o los 5 mg parecen ser demasiado fuertes para usted. Siempre en estricta conformidad con las instrucciones y si un arco reflexivo con raices sacras en s2 a s4.

לסיפור המלא של נחלה / גבעת עיטם – ראו כאן

להורדה בפורמט PDF – לחצו כאן
להדפסה בעמוד אחד (PDF) – לחצו כאן