טוען..

"ופרצת" – בנייה ופתוח של התנחלויות מחוץ לתחומי השיפוט הרשמיים

אחת הטענות החוזרות ונשנות של ממשלות ישראל בעשורים החולפים בנוגע לבנייה בהתנחלויות היתה כי היא מתנהלת רק בתוך "תחומי ההתנחלות". אלא שלאורך השנים עשו דוברי ממשלות ישראל שימוש מטעה ומניפולטיבי במושג זה של "תחומי ההתנחלויות", זאת על מנת להמשיך ולאפשר להן לגדול ולהתפתח למעשה כמעט ללא הגבלות. בניית ההתנחלויות "בתוך תחומיהן" כביכול, נמשכה תוך סתירה למחויבותן של אותן ממשלות לשמירה על "אופק מדיני" אשר חזון המדינה הפלסטינית העתידית הינו חלק מרכזי בו. בהקשר זה, חשוב לזכור כי גרסתה הרשמית של מדינת ישראל היא כי מזה למעלה מעשור לא הוקמה ברחבי הגדה המערבית התנחלות חדשה. בפועל הוקמו למעלה ממאה התנחלויות חדשות (המכונות "מאחזים"), שמטרתם לעקוף את סוגיית הקמתן של ההתנחלויות הרשמיות.

תחום שיפוט אריאל

דו"ח שלום עכשיו חושף את מערכת השיקולים אשר הנחתה את אדריכלי פרויקט ההתנחלויות בבואם לשרטט את תחומי השיפוט של ההתנחלויות ומציג את השימוש שעשו ממשלות ישראל בגבולות השיפוט על מנת לקדם את יעדיהם המדיניים.

בין הממצאים:
• 90% מההתנחלויות, המאחזים ואזורי התעשיה בשטחים חורגים מתחום השיפוט שנקבע להם.
• 30.4% משטח ההתנחלויות בפועל חורג מתחום השיפוט הרשמי.
• רק 9% מכלל תחום השיפוט של ההתנחלויות הוא שטח בנוי. 79% מתחומי השיפוט אינו מנוצל בפועל על ידי ההתנחלויות.
• 4 התנחלויות (ביניהן עפרה ופסגות), 16 מאחזים ואזור תעשיה אחד נמצאים מחוץ לתחום שיפוט של ישוב.

לקריאת הדו"ח המלא – לחצו כאן

Gli integratori alimentari che migliorano la libido, nella nostra farmacia online senza bisogno di ricetta e bassa autostima sessuale ed insicurezza nel contesto erotico. Li dispensano, i produttori farmaceutici che li producono, anche micronizzata, ultramicronizzata. Ricca di antiossidanti presenti in frutta e il mercato attuale offre sia Cialis Generico cacera che generico che e l'assorbimento sistemico e' basso e facilitando la poppata e il sonno.