טוען..

נפגשים עם מכינות קד"צ בסיורים והרצאות מצפון ועד דרום

בשבועות האחרונים אנחנו נפגשים על בסיס שבועי עם מכינות קדם צבאיות מצפון ועד דרום, רוצים גם? צרו קשר עם יותם: מנהל הפעילות הציבורית, במייל: yotam@peacenow.org.il ונשמח להציע לכם את אחת מהפעילויות הייעודיות שלנו למכינות קד"צ:

הרצאות: מפגש עם נציג שלום עכשיו היא ההזדמנות לפתח שיחה ולשאול את השאלות הקשות על שלום וביטחון, דמוקרטיה, ציונות, פעילות חברתית, ועל הצעדים הנדרשים בדרך להסכם שלום.
1) "שלום – מציאות או חלום?" הדרכה על מטרות, פעילות, ועמדות של שלום עכשיו והשמאל הציוני בישראל. נסביר כיצד המחנה השלום יוכל לנצח בקרב על דמותה של המדינה.
2) "למה ההתנחלויות פוגעת בישראל?" הדרכה מקיפה על תהליך הקמת ההתנחלויות, הקמת מאחזים בלתי חוקיים, הפקעת האדמות וחריגות מתקציבים בכדי לקדם בנייה בשטחים.

סיורים: נצא לשטח לראות בעיניים את האתגרים והאפשרויות ונתמודד עם הנושאים המרכזיים בלב הסכסוך ובניהם התנחלויות, מאחזים, גדר ההפרדה, משטר ההיתרים ועוד.
1) סיור להתנחלויות לאורך גדה המערבית- נסיעה לעומק השטח אל עבר המאחזים וההתנחלויות הצמודות לערים הפלסטיניות באזור חברון/בית לחם/שכם.
2) סיור להתנחלויות במזרח ירושלים- נסיעה אל ההתנחלויות בתוך השכונות הפלסטיניות במזרח העיר, נראה את גדר ההפרדה וכיצד העיר מחלוקת בפועל.

whatsapp-image-2016-12-14-at-16-27-06whatsapp-image-2016-12-13-at-14-46-21whatsapp-image-2016-12-14-at-16-44-38